П'ятниця, 2024.05.03, 15:20
Вітаємо Вас Гість | RSS

Біля хати тещі Василя Куйбіди поставили пост СБУ - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Rybalko, Lisnyj  
Форум » Форум "Майдану" » Народний Рух України » Біля хати тещі Василя Куйбіди поставили пост СБУ
Біля хати тещі Василя Куйбіди поставили пост СБУ
RybalkoДата: Середа, 2010.08.18, 07:59 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Екс-міністр регіонального розвитку, заступник голови Народного Руху України Василь Куйбіда заявляє, що за його дружиною стежила СБУ.
Про це він сказав в коментарі Gazeta.uа, розповідаючи про подробиці порушеної проти нього справи.
Як відомо, Служба безпеки України звинуватила екс-міністра регіонального розвитку Василя Куйбіду у порушенні законодавства при призначенні на посаду місцевого чиновника.
"Але є постанова Кабінету міністрів, яка дозволяє робити це без конкурсу. До мене було так само. Призначення такої посадової особи відбувається за погодження з головою обласної державної адміністрації. Цю людину, яку я призначив, через місяць-два звільнили. На його місце призначили людину теж без конкурсу", - зазначив колишній міністр.
Він повідомив, що за його дружиною слідкували працівники СБУ.
"Біля хати тещі ставили пост. Зі мною працівники СБУ вели себе коректно. Не погрожували. Навіть вибачилися, просили зрозуміти. Я то розумію. Але мені стає не по собі, коли в державі, яка хоче бути демократичною, Службу безпеки використовують в політичних цілях. Це, до речі, заборонено законом", - зауважив Куйбіда.
"Такі дії пов'язані із виборами. Коли я повернувся зі Львова після консультацій щодо можливого балотування на посаду міського голови, мене до себе запросила СБУ. Мені висунули звинувачення. Як же тоді не пов"язувати ці дві речі?", - додав екс-високопосадовець.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/17/5307597/


Лиш той життя і волі вартий, хто кожен день за них йде в бій!
 
ГістьДата: Четвер, 2014.02.13, 10:13 | Повідомлення # 2
Група: Гості





скоро и мы прийдем за тобой
 
Форум » Форум "Майдану" » Народний Рух України » Біля хати тещі Василя Куйбіди поставили пост СБУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: